Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Már régebben is tapasztaltam ilyet, de nem igazán foglalkoztam vele. Ma újra megtörtént. Úgy írnám le, hogy ha teszek egy nagyon hirtelen fejmozdulatot, vagy más hirtelen mozdulatot, akkor a nyelvem részlegesen lebénul és fáj és hátul a tarkom és a fülem közötti rész szintén fáj kb 2-3percig. Aztán ez teljesen elmúlik mintha misem történt volna. Már lassan több éve nem tapasztaltam. Ma is úgy történt, hogy rugdostam a labdám és elrepült a fejem mellett, ezért próbáltam követni a fejemmel egy nagyon hirtelen mozdulattal. És egyből jöttek azok a tünetek. Tudom furán hangzik, de már többször is tapasztaltam ezt hirtelen mozdulatok után és elég ijesztő és kellemetlen, de szerencsere csak pár percig tart és már nyoma sincs. Szerintetek mi okozza ezt? 16 éves fiú vagyok.

2017. jún. 10. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem irány az orvos...lehet valami komoly dolog is a háttérben
2017. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Együtt érzek veled, mert én is gyűlölök orvoshoz járni. Most mégis azt mondom, fordulj orvoshoz ezzel a panasszal.
2017. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!