Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik a tapasztalataitok a Dr....

Mik a tapasztalataitok a Dr. Lenkei Prémium erős életerő multivitaminnal kapcsolatban? Vannak káros hatásai?

Figyelt kérdés
Én is szedem,nem tudom h káros e egy 15 éves fiúra nézve...(Napi 4 tablettát eszek) A magnézium okozta hiány miatt kezdtem el szedni,a lábgörcsök miatt...
2017. jún. 11. 16:30
 1/2 anonim válasza:

A Lenkei vitamincsomagok nagyon drágák és nem sokat érnek. Magnézium hiányra pláne nem jó, mert magnézium oxid van benne, aminek az előállítási költsége nagyon alacsony, felszívódása pedig szinte semmi.

Szóval szerintem hagyd a francba a lenkeis vitaminokat.

2017. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért lenne káros?

Én is szedem, lassan 6 éve. Hogy mennyire drága, azon el lehetne vitatkozni, de szerintem felesleges. Vannak a piacon hasonló (tehát nem azonos) összetételben vitaminok, hasonló árfekvésben. Mindenki eldöntheti, hogy melyiket választja. Vitamint szedni sosem káros, az erről szóló mendemondák (és a mögöttes okok) számomra megmosolyogtatók.

2017. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!