Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az AIDS első tünete lehet...

Az AIDS első tünete lehet torokfájás? Más panaszom nincs.

Figyelt kérdés
Pár napja voltam együtt egy sráccal, nem védekeztünk. Ondóhoz hozzá sem értem. Csak egy betegség vagy mi lehet?

2017. jún. 13. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Eleve nem AIDS a fő betegség, az csak jó pár évvel a HIV vírus megkapása után jön. Kb semmi esély rá, hogy HIV es vagy. Simán megfáztál, vegyél egy csomag strepsilst.
2017. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem védekeztetek, akkor hozzáértél az ondóhoz (beléd ment), nem? Az AIDS pont így terjed. Kézzel érintéssel viszont NEM lehet elkapni.


Ennek ellenére szerintem a torokfájást nem ez okozza. Megfázhattál, vagy leterített valami enyhe vírus.


De szolgáljon ez tanulságul.

2017. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a fáj a torkom... én is AIDS-es vagyok??? :O:O:O:O:O
2017. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Amúgy meg védekezz, nem a HIV miatt, ezer meg egy gusztusos nyavalyát összelehet szedni.

Ha nőnemű vagy még fel is koppinthatnak.

2017. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
DEhogy vagy AIDs-es, csak tul sokat nyalokaztal.
2017. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem élvezett el a srác.
2017. jún. 13. 14:55
 7/16 anonim ***** válasza:
Csináltass tesztet 3 hét múlva. Más lehetőség nincs.
2017. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megrémiszteni, de simán elkaphattad az AIDS-et. Jobban tennéd ha kivizsgáltatnád magad és csináltatsz egy tesztet.
2017. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem élvezett el a srác.


Előváladékról hallottál már? Van olyan barátnőm akinek így lett gyereke. Igaz ő házas, ezer éve kapcsolatban van és nem érte meglepetésként, hogy esetleg gyereke lesz ha nem védekeznek rendesen.

2017. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha aids-essel szexeltem (állítólag márciusban negatív tesztje volt, de mégis), akkor mennyi az esélye, hogy en is az vagyok? 100%? 80%? 20%? 1%?
2017. jún. 13. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!