Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van két dudor a végbelem...

Miért van két dudor a végbelemen belül közvetlen felül?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy mikor megpróbálok nagy WC-zni akkor a végbelem kidudorodik és alig akar kijönni a széklet, mert 2 oldalt van két dudor ami nem akarja engedni. Amikor puha a széklet, akkor meg annyira összelapítja magát az ürüléket, hogy úgy néz ki mint egy öngyújtó, nem pedig kerekded. Voltam 8 orvosnál, mindenki azt mondta, hogy minden rendben van. Semmi fájdalommal nem jár együtt, tehát nincs szúró fájdalom, nincs semmi ilyesmi, egyszerűen, csak hátráltat a székelésben. A legmeglepőbb viszont még az, hogy nem is érzem igazán, hogy mikor kell egyáltalán elmenjek WC-re, mintha teljesen érzéketlen lenne a székelési inger. Onnan tudom, hogy mikor kell menjek, mikor már a szellentés is nehezen megy, akkor sejtem, hogy mennem kell WC-re és ha erősen megnyomom, akkor ki is jön egy kisebb bogyókból álló darab.

A fő kérdésem az lenne igazából, hogy miért van ott az a két dudor, vagy csomó, vagy nem is tudom mi lehet az, az orvosok sem tudják, mindegyik azt mondja pszichés alapon van. A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 17. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyered van. Székletlazítót kellene használnod, vagy több rostot enned.

A gyakori szorulás miatt már nem érzed az ingert.

2017. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

aranyér

ami nem egy aranyérem :P

2017. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen pont ez amiatt nem értem, mert az orvosok pedig azt sem állapították meg, hogy aranyér lenne!
2017. jún. 17. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért mert szó szerint lesz@rják....

Keress egy jó orvost aki normálisan megvizsgál, ez nem játék, mert később már vérezhet is.

Nekem szüléskor jött elő, időnként elmúlik, de azóta is megmaradt.

Krémet, kenőcsöt, gyógyszert is kaphatsz rá.

Bátyámat 2* műtötték vérző aranyérrel.

Ha teheted, menj magánorvoshoz, hátha az lelkiismeretesebben megvizsgál.

2017. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még egy valami!

Proktológushoz kell ilyen bajjal menni.

Nem tudom kell-e hozzá beutaló, de ha kell akkor azt a háziorvostól kell kérni.

2017. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!