Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez ugye nem aranyér?

Ez ugye nem aranyér?

Figyelt kérdés
Tegnap lehet,hogy túlságosan megdörzsöktem a fenekem törlésnél.Fürdésnél már éreztem,hogy viszket és ott is kicsit megdörzsöltem.Ma már egy nagyon enyhe fájdalmat éreztem a fenekemnél.Most odanyúltam és van ott egy dudor.Nem a seggemből lóg ki,hanem a segglyuk mellett van.Olyan,mint egy nagy pattanás.Ez ugye nem aranyér?

2017. jún. 17. 20:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
De az.
2017. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Olyan mint az anyós: könnyen jön, nehezen megy:) Minden használat után mosni és ~ 10 nap kenegetni körömvirág krémmel, vagy hemoriddal és visszamegy. Ha nem akkor orvos. És nem ülni betonon, vason és más hideg helyen.
2017. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet,hogy csak felsértettem?Már máskor is volt ilyen,igaz akkor nem viszketett
2017. jún. 17. 21:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja ez aranyér de ne parázzal már ember, 50 ev alattiak fele tapasztalt mar aranyeret.
2017. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most szartam,nem volt véres a székletem és semmi kellemetlenséget nem éreztem.Szerintem csak felsértettem a túl erős törléssel.Nem kaphatok aranyeret,pont most.
2017. jún. 17. 23:48
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is röhögnék a halálotokon..Nem normális az ilyen ember,aki idejön kiröhögni,hogy aranyeret kaptam..,mint a 2. és a 3. válaszoló..
2017. jún. 17. 23:49
 7/14 anonim ***** válasza:
De szerintem külső aranyered volt de akkor visszament, vagy lehet csak nem érzed?(nekem is volt ilyen) ha látod, hogy a segglyukná van egy kis "gumó" akkor még mindig ott van.
2017. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ott van még mindig..

Akkor ez most derékba törte az álmaimat..

2017. jún. 18. 02:01
 9/14 anonim válasza:
Mi van? Milyen álmaidat? Úgy beszélsz mintha valami halálos betegség lenne.
2017. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most abba kell hagynom az erőemelést?
2017. jún. 18. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!