Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom mi bajom lehet?

Nem tudom mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Néha, amikor túl sokat lépcsőzök, olyan mintha kocsonyásodna a lábam. Ezt a tünetet egy hónapja érzem, egyre erősebben. Olyan, mintha ki menne az erő a lábamból-mintha kocsonya lenne a helyén. Ha ezután zselès vagy egyéb cukros ételeket eszek, elmúlik. Nem akartam orvoshoz menni, mert nem éreztem komolynak,de nagyon kíváncsi vagyok. Lehet, hogy átváltozok kocsonyává? Help pls

2017. jún. 23. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a változás megkezdődött, de a meleg miatt lassabb a folyamat.
2017. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, Kedves? Csak akkor változol át kocsonyává, ha elrabolnak az ufók. És akkor se biztos.

Annak a jelenségnek, amit leírtál az a neve, hogy: Elfáradás. A szervezeted elhasználja, elégeti a cukrot, ezért remegősödik meg a lábad. Ha nem edzenél, de nem is ennél, akkor is remegnél, miután leesett a vércukrod. Edzés előtt egyél egy keveset, és ha újra rád jön a kocsonya érzés, akkor egyél-igyál valami édeset! Csokit, üdítőt, vagy egy péksüteményt.

2017. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hipoglikémiás vagy. Háziorvosnak add elő a problémát, esélyes, hogy adni fog egy labor beutalót.


[link]


De ez vaktában találgatás. Keringési zavar is lehet, vagy neurológiai probléma.

2017. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!