Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúró tüdő minden légzésnél,...

Szúró tüdő minden légzésnél, pár napja nem múlik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2-3 napja kezdett el szúrni a tüdőm, először a nevetésnél. Nem volt vészes nem fájt a légzésnél amúgy. Most már minden egyes légzésnél komoly szúró érzése van, bizonyos testpozíciókban nem fáj. Ha nem veszem a levegőt nagyon enyhe kissé nyomásszerű érzetem van. Mi lehet a probléma? Háziorvoshoz nem tudok menni, az ügyeletre pedig semmit értelme nincs bemennem, a múltkor más problémával is értelmetlen volt bemenni.

2017. jún. 24. 09:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még pluszban annyit, hogy nem vagyok megfázva, és egyáltalán nem dohányzok
2017. jún. 24. 09:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem izgulsz valami miatt? Stressz helyzetben szokott ez lenni.
2017. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Esetleg légmell! [link]
2017. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De elég stresszes vagyok mostanában (vizsgaidőszak), de úgy most nem érzem annyira magam stresszesnek mint mondjuk 2 héttel ezelőtt, mégis most jött ez elő :/
2017. jún. 24. 11:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy nem légmell, a tünetek amiket az oldalon olvastam nem igazak rám. Nincs semmilyen keringési problémám nem nehéz a légzésem csak szúr levegővételkor. Ha esetleg mágis így lenne várok egy kicsit hátha felszívódik, később pedig talán lesz lehetőségem orvosra
2017. jún. 24. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!