Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a baj? Milyen orvoshoz...

Mi a baj? Milyen orvoshoz fordulhatnék?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Az utóbbi 2-3 hónapban nem igazán érzem jól magam: folyamatosan fáj a fejem, gyakran szédülök és 2-3hete jellemző, hogy elfelejtek dolgokat, kiesik néhány óra a napból és sokszor zavartnak érzem magam. Sokféle orvosnál jártam (ct,mr, vérvétel stb) senki nem talált semmit. Azt mondják kimerültem az érettségi miatt, csak pihenésre van szükségem. Volt aki azt vágta a fejemhez, hogy biztosan drogozom(soha mégcsak ki sem próbáltam, nem is dohányzom). Anyukámék szerint csak beképzelem magamnak, mert nagyon ráérek. Tényleg ez lehet a baj? Ti mit tennétek, hova fordulnátok?

2017. jún. 30. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet, hogy a leírtak mögött pszichés kimerültség vagy valamilyen más mentális probléma áll pl hipochondria, pánikbetegség stb. Tudom furcsán hangzik, de ezek mind előidézhetik a szó szerinti fizikális rosszullétet is, ismerek másokat is hasonló cipőben, akik szintén panaszokkal elmentek ide-oda, mire végül kiderült, hogy lelki eredetűek a panaszok. Szerintem pszichiátert kellene felkeresned.
2017. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán ki lehet merülni ennyire az érettségitől. Sok alvás, pihenés, könnyű sport, hobbik, barátok, barátnők, lazulás, strandolás. Ha nem javul az állapotod egy hónap alatt se, akkor pszichiáter.
2017. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :)
2017. jún. 30. 14:10
 4/4 kacok válasza:
Szintén most érettségiztem és rettenetesen fájt a fejem a végére. Aztán az elmúlt napokban megszűnt. Én is azt hittem, valami komoly baj van, háziorvos azt mondta nincs semmi. Most már csak néha fáj a fejem, de csak egy-két másodpercre nyilall bele, párszor egy nap. Remélem ez is eltűnik idővel.
2017. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!