Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Túlságosan is izgulok a...

Túlságosan is izgulok a suliban. Már sokszor ájulás közeli érzéseim vannak. Szedjek nyugtatót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Légyszi adjatok tippet,hogy mit tegyek,hogy ne izguljak ennyire az iskolában . Csak akkor jon rám,amikor tudom,hogy az osztály előtt kell felelnem..főleg ha még ki is kell állnom a táblához. Kívülről fújtam amit elő kellett volna adnom,de alig bírtam megszólalni :( ezért rossz jegyet is kaptam.a szívem mielőtt kikell mennem,(mert ugye a tanár előre szól,hogy készüljek a táblához),majnem kiesik. Elkezd zsibbadni mindenem ,kihul a kezem stb.szóval duva fokon izgulok.2 hónapos tanfolyamon vagyok és már csak 1 hónap van.

Most kezdődnek a felelések és a vizsga,de így nem fog menni.. Olyan vagyok ilyenkor esküszöm,mint egy nyomorék.. Remeg mindenem stb..azon a napon mikor tudom,hogy nem kell kozep pontban lennem nyugodt vagyok.

Nyugtatót tervezek beszedni ,mert ha nem fogok akkor tényleg ájulás lesz

.. Csak nem tudom,hogy nem e álmosít el annyira,hogy ne tudjak gondolkodni. Bár kétlem,hogy ilyen izgalmakat álmosságig letudna vinni... Ezeken a felelős napokon merjem szedni szerintetek? Előre is köszi a válszt!



2017. jún. 30. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha hozzáedzed magad. Ha sikerül teljesíteni, márpedig mért ne sikerülne, ha készültél, akkor olyan sikerélmény lesz, hogy az önmagában elejét veszi a jövőben a hasonló izgulásoknak. Nem vagy hülyébb, mint a többi, el tudsz végezni egy iskolát. Izgulsz-izgulsz, nem fogsz elájulni, ha pedig mégis, akkor majd fellocsolnak, és akkor mi van.

Gyógyszer helyett, ami nem megoldás, relaxáció, jóga, autogén tréning, zenélés, zenehallgatás.

2017. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak az a baj,hogy nagyon túl gondolom ezt. Hogy beégek stb. Belőlem nem ezt nézik ki szerintem..próbálom leplezni az izgalmat,de pl mikor kiállok érzem ,hogy még a fejem is beremeg és.. fokozódik. Nagyon túl agyalok mindent és ez nagyon rossz. Ennyire a régi sulis időkben nem izgultam,most évek után vissza ültem a padba és ez van.Jó lenne teljesen saját erővel sikert elérni,de ez a pánik szerű izgulás...
2017. jún. 30. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit beégsz - és akkor mi van? Annyira nem fontosak ezek az egy hónapja ismert emberek. Más is beég. Aztán fejlődik. Neked ez a könyv kell: [link]

Vagy Youtube-on https://www.youtube.com/watch?v=UDk9MNOj5_Q

2017. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. jún. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!