Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőszűrés után visszahívtak,...

Tüdőszűrés után visszahívtak, de még napokig izgulhatok. Annyit mondtak, hogy gyulladást találtak (semmi tünetet nem észleltem mostanában). Akkinek ilyen volt, végülis mi derült ki, miután visszament?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet olyan, pl. régebbi megfázásból visszamaradt folt, amit tisztázni akarnak. Ne stresszelj előre!
2017. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamo77db ***** válasza:
100%
Engem akkor ért ilyen "visszahívás", mikor a vesekövemmel befeküdtem az urológiára. Persze, nagyon megijedtem, hogy találtak valamit a tüdőmön. Aztán kiderült, hogy fényt kapott a film és ezért kellett a felvételt megismételni!
2017. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy hagytam a kérdésben egy hibát, de a lényeg: köszi a választ, ilyenkor többszörös erőt ad egy másik ember "emberi" válasza. Na és persze remélem a "legjobbakat"
2017. júl. 1. 12:27
 4/6 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak is köszönöm a választ. Ebben az a jó, hogy éppen vasárnap görcsölt a vesém, hétfőn meg megkaptam ezt a visszahívót, kedden pedig vért vettek úgy, hogy még most is csomó van a helyén és csupa véraláfutás a könyökhajlatom. Azért szép hét, de ha csak ennyi, soha ne legyen több!

Veséd már rendben van?

2017. júl. 1. 12:33
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Igen, sikerült "megszülnöm" a követ. Így mondták az orvosok, természetes úton távozott. De nagyon sokat szenvedtem vele.
2017. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondolom szedted a Rowatinex-et. Na nem akarlak tovább zavarni, és lehet, hogy butaságot írok, de ha valaki elvan jó ideig egészségesen, aztán egyszer csak beüt valami, és rájön, hogy ő is esendő, akkor aztán sok minden átértékelődik, igaz én előtte sem a "hamis értékeket" kerestem az életben. Bocs hogy ennyi mindent kiadtam magamból, remélem hamarosan rendeződik minden.
2017. júl. 1. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!