Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Bedugult a fülem!...

Segítség! Bedugult a fülem! Megoldások?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt úsztam, és az egyik fülem eldugult. Lassan már 2 teljes nap eltelt, és még mindig nem javult a helyzet. Alig hallok avval a fülemmel.

Alváskor is direkt azon az oldalamon feküdtem, hátha úgy kifolyik abból a fülemből. Sajnos nem így történt.


Valami tippetek van esetleg, hogy szüntessem meg a problémát? Ugye nem fog örökre így maradni?


Még soha nem jártam így régebben, pedig dugult már be a fülem, de max. pár óra alatt mindig elmúlt. Nem értem, most mi a baj.



2017. júl. 4. 04:01
 1/3 TR75 ***** válasza:

Elmész egy fül-orr-gégészet ambulanciára és csodálatosan megoldják a problémát olyan 30-60 másodperc alatt.

Általában akkor van ilyen gond, ha sok a fülzsír (pl. a gyakori úszás is fokozhatja a fülzsír termelést). Kimossák a füled, és már jobban is hallasz, mint bármikor korábban.

2017. júl. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Magától nem fog elmúlni? Vagy én nem tudom valahogy kitakarítani?

Külföldön vagyok és​ nem szívesen fizetnék ilyesmiért.

2017. júl. 4. 17:11
 3/3 TR75 ***** válasza:
Léteznek spray-k, amikkel esetleg a lerakódás megszüntethető (pl. Audi Spray), de ezek nem biztosak. Egy próbát megér.
2017. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!