Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, ha szinte egész...

Mit tegyek, ha szinte egész évben fáj a torkom, náthás vagyok?

Figyelt kérdés

Most is már 2 hete, hőemelkedés, gyengeség, hányinger, ami tuti a torkom miatt van. Nagyon sokat voltam beteg ebben az évben. Többször volt 40 fokos lázam is, meg influenza, tüdőgyulladás. Szinte 2 hetente beteg voltam.

Az orvos szemét, mert mégcsak egy vérvételre sem küldött el. Vagyis egyszer 4 éve voltam, akkor kijött a nagyon magas fehérvérsejtszám, alacsony vas. Erre kitalálták, hogy tuti beképzelem, meg az idegességtől van, én nem voltam ideges, csak anyám, hogy hiányzok. Most nézek utána,hogy a fehérsejtszám emelkedés gyulladást jelez, de akkor 3 hétig szenvedtem, de antibiotikumot nem írt.

A suliorvos mondta, akkor, hogy ki kellene szedni a manduláimat, de a gyerekorvos soha nem mondta.

Nagyon elegem van, hogy állandóan beteg vagyok. A szüleim ráadásul kiakadnak a hiányzáson, meg a betegségen, mintha összetörne a világ. Meg megy ez a nem akarok iskolába járni szöveg. Anya ráadásul óvónő, ezért is (nyilván nem csak emiatt), de mindent hazahord. Erre a teljes kétségbeesés itthon. Meg nem értik meg, hogyha nem fújok az orrom, attól még lehetek nagyon beteg. Ordítoztak, mikor tüdőgyulladásom volt, hogy más köhög, taknyos, mégis elmegy, én meg lógni akarok. Sőt az orrfújós náthával nem szoktam orvoshoz menni, mert elmúlik pár nap alatt, de ők ezt nem fogják fel. Ha nem fújó az orrom 2 percenként már szimulálok. Szellőztetni sem engednek ezért, mert "megfázol", még most is mondják.

Nem is annyira a betegség a bajom, hanem amit a szüleimtől kapok miatta. Hogy tudnék "hijánzás" mentes évet csinálni jövőre? Egyszer elküldtek gerincferdülés miatt ortopédiára és anyám megzavarodott, hogy hogyan pótlom az órákat, be akart zavarni matekra, hogy előre kéretőzünk, mert sietnem kell.


2017. júl. 8. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz. Ha ennyiszer betegeskedsz, valószínű, hogy a manduláddal van baj, ki kell szedni minél előbb.
2017. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!