Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » PIMAFUCORT Krém fülbe?

PIMAFUCORT Krém fülbe?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve fájt a fülem és elmentem a fülészetre ott írták nekem talán a PIMAFUCORT krémet de már nem tudom pontosan úgy emlékszem hogy ez volt az de nem biztos

( amit akkor írtak az jó volt ) most megint megfájdult és a polcon ezt a krémet találtam és úgy emlékszem ez volt az igazam van vagy csak hasonlított a " tubusa " gyors válaszokat várok mert fáj a fülem :)


2017. júl. 8. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A Pimafucort gombára van, a fülfájást meg általában más okozza. Fura hogy nem cseppet kaptál.

Mondjuk ha ez két éve volt, akkor már sanszos hogy lejárt.

2017. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem járt le 2017 10- edik hóig jó az rajta van a " tubuson " akkor az nem fülbe való krém ? Egyébként köszi a gyors választ :)
2017. júl. 8. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én eddig csak hüvelygombára való alkalmazásáról tudtam, de ki tudja... :P
2017. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is olvastam róla ezért is kérdeztem meg mert több helyen is azt írtak hogy ilyesmikre használják 😀 A fület sehol megsem említik 😀 De sajnos már késő mert kentem egy picit a fülembe mert megtaláltam a papírt amit adtak akkor és az a kenőcs van rá írva a papíromra majd kiderül mi lesz ! Most egy picit furcsa érzés bevan dugulva de lehet hogy jobb lesz ( reménykedem ) !
2017. júl. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!