Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj az anyajegyem! Lehet,...

Fáj az anyajegyem! Lehet, hogy melanomám van?

Figyelt kérdés

A fejemen van egy nagyobb anyajegy, de mindig ott volt, és már nem nőtt tovább, és lehet, nem is az fáj, hanem mellette, de nagyon félek, hogy rákos vagyok.(Észrevettem azt is, hogy akkor jobban sajog, mikor rá gondolok.)

14/L



2017. júl. 13. 10:00
 1/3 enes ***** válasza:
Ha olyan színű, kinézetű, mint a többi, akkor nincs gond. Ellenkező esetben nézesd meg orvossal.
2017. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Béla211 ***** válasza:
Évente egyzsrer ajánlott anyajegy szűrésre menni, bőrgyógyászhoz. Amit gyanusnak talál azt eltávolítják és ennyi(ja és elküldik szővetan vizsgálatra ,hogy tuttira menjenek ,hogy rákos volt az annya jegy vagy sem). Ha be is gyulad az anyajegy és fáj akkor sem biztos ,hogy rák, de szűrésre érdemes elmenni.
2017. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából lehet, hogy azért sajog a fejem, mert nem jó a szemem, de azért megnézetem.^^
2017. júl. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!