Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kipirosodott, könnyező szemmel...

Kipirosodott, könnyező szemmel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tengervízbe voltam, és kivörösödött, de ehhez hozzájárult, hogy keveset aludtam. És kontakt lencsés vagyok, és nincs szemüvegem és a nyári szabadságolás miatt, sokat késik a rendelések (ami kb egy héten belül megjön) most egy hónapot késik. És, hogy ne essek orra az utcán muszáj a lencsét hordanom. de már lassan 2 hónapja a szemembe van, persze estére kiveszem. De havonta kéne cserélni. Ma benne volt kb 10 órán keresztül, és alig láttam úgy könnyezett, meg fényérzékeny volt, de nem fáj, nincs megragadva, csak vörös. Bárkinek valami tipp. Most pár napig nem fogom hordani a lencsét, de mit lehet tenni, hogy a pirosság és a könnyezés elmúljon?

2017. júl. 22. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Visin szemcsepp
2017. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom
2017. júl. 22. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Refresh szemcsepp is jó, azt használom lencsével.
2017. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!