Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye hogy a...

Mennyi az esélye hogy a szövettani eredményem jó? 2 hete műtöttek conisatioval. Rákmegelőző állapotban voltam.

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye h jó a szövettanom? Kicsit fêlek mert babát szeretnék. Köszönöm a válsszokat.
2017. júl. 24. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan olyan kérdés, amit látatlanban senki nem fog tudni megmondani. Majd a szövettanból kiderül. Azért az orvosokra lehet hagyatkozni, hogy jól tippelnek.


Pl nálam felmerült a szarkoidózis(rtg és ct alapján) és a szövettan is alátámasztotta. Valószínűleg nem viccből küldtek további vizsgálatra.

2017. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a rákmegelőző állapot pontosan mit takar? Ezt a dokim nem mondta el sajnos. Babát szeretnék és nem szeretném ha komolyabb baj lenne..
2017. júl. 24. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A rákmegelőző állapotot úgy is fel lehet fogni, mint a cukorbetegség esetén az inzulinrezisztenciát.


Odafigyeléssel és egy kis szerencsével visszafordítható, de könnyen lehet belőle daganatos betegség is.


Viszont sokminden függ majd az eredményektől, de készüljetek fel a legrosszabbra inkább.

2017. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is ugyan ezen a műtéten estem át, és ugyan így "rák megelozo állapotban" voltam. Ennek már 5hete, de még mindig "vėrezgetek" azaz folyasom van ami elvileg ilyenkor (orvos szerint) normális de meddig valadekozhatok még?! /Bocsi ha nem ide vágó. /

2018. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!