Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A 140/64 es vérnyomás nagyon...

A 140/64 es vérnyomás nagyon rossz? Pulzus 67.44 éves férfi vagyok, vérnyomáscsökkentőt szedek renitec 10mg és concor 5mg. Pulzusom van mikor 60 alatt van de az nagyon nyugalmi állapotban.

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem veszes
2017. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért szedsz vérnyomáscsökkentőt? Anélkül mennyi a vérnyomásod?
2017. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert van pár idióta orvos aki már 135-ös értékre is vérnyomáscsökkentőt ír, ahogy az enyém is. Szedtem neki 3 hétig, hogy lejjebb menjen és megadja a papírokat, utána meg dobtam ki a gyógyszert a fenébe.

Aztán elkezdtem inkább sportolni, egészségesebben enni, mert ilyen kis értéke bőven le lehet csökkenteni azzal is. De hát manapság az orvostudomány abból áll, hogy zabáld a gyógyszert. Még ha 180 lenne akkor azt mondom rendben van, de köze nincs hozzá...

2017. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!