Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Furcsa köhögés?

Furcsa köhögés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves lány vagyok ,1 éve cigizek,viszont mostanában valami furcsaság történt velem :)

Két hete hogy köhögök ,erősen ,mikor elkap egy ilyen roham szinte már megfojt. Érdekesség hogy mióta tart a köhögés ,egyáltalán nem kívánom a cigit. És olyan mintha valami csikizné a torkom,mindig. Van amikor száraz ,van amikor nem az (nem tudom hogy mondják annak a tipusú köhögésnek:)) ). Illetve enyhe fájdalmat érzek a hátamban,közép tájt. De lehet ezt csak beképzelem.

Valakinek ötlete hogy mi lehet ez? termeszetesen megyek dokihoz,ha fog tartani huzamosabb ideig. Én tüdőgyulladásra gondoltam először mert múlt héten volt egy kis hó emelkedésem is ,de azóta elmúlt ,szóval már nincs ötletem. Egyéb tünetem nincs ,illetve vannak más fájdalmaim ,viszont ezek már több mint 2 hete vannak és nem hiszem hogy összefüggésben lennének ezzel a problémával :) bocsi hogy hosszúra sikeredett. Szép estét ,várom az értelmes válaszokat :)



2017. júl. 27. 22:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Hőemelkedés*
2017. júl. 27. 22:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet pl hörghurut is, de menj el a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet.
2017. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!