Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valami emésztőrendszeri...

Ez valami emésztőrendszeri megbetegedés?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja bármit eszek, legyen az egy kis falat vagy egy tányér leves, akármi, pár percen belül felpuffadok, és úgy nézek ki mint egy hat hónapos terhes. Nagyon zavaró, mert régebben sosem volt ilyen. Este lefekszem aludni, reggelre elmúlik. A székletem hígabb, lágy, világosbarna. Vagy 2 napja a hasfalam nagyon kemény. A jobb oldalon is, de a bal oldalon mint a szikla, a köldököm körül. Ez is nagyon zavaró, behúzni is alig tudom, éjszaka nem tudok aludni. Bár ebben lehet az is benne van hogy félek mi bajom van.

Terhes nem lehetek, egyrészt mert óvszer+pharmatex+megszakítással védekezünk, másrészt nemrég csináltam 5 tesztet, mind negatív lett. A menstruációm is megjött legutóbb is. Ha már nőne a hasam, kimutatták volna. És a méhemet is nagy nehezen sikerült kitapogatni a saját helyén.

Egyébként más panaszom nem volt. Sem hányás, hasmenés, székrekedés, fájás, ilyesmi. Ez most mi lehet? Délután megyek háziorvoshoz, de nem tudok emiatt aludni.

16/L


2017. aug. 3. 04:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni. Voltam már egyszer nála mikor csak puffadás jelentkezett. Dipankrint kellett szednem, de nem használt semmit.
2017. aug. 3. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!