Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetek óta fáj jobb oldalt a...

Hetek óta fáj jobb oldalt a medencémen belül, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Igazából már kb. januárban kezdődöt és néha fájt, néha nem. Februárban egész jól voltam, majd márciusban már kb 1 hétig nem múlt el, ekkor orvoshoz mentem. Megnézték a sebészeten is, csináltak ultrahangot, hasi röntgent, urológus is megnézte ultrahanggal de semmi. Hozzám ért valahol a sebész és azt mondta gázos a belem. Akkor el is múlt, mondta masszírozzam. Ez fura volt. Utána sokáig nem volt bajom, aztán néha megint elkezdődött de inkább csak ha dolgoztam. 2-3 nap alatt ha pihentem rendesen, akkor elmúlt. Ez lehet, hogy idegi alapon vagy azért mert sokat ülök a zötyögő autóban... nem tudom. Aztán most kb 1,5-2 hete nem igazán akar elmúlni. Vannak órák amikor nem érzem és annyira nem fáj, de hosszabb ideig érzem, hogy ott valami nem stimmel. Néha mintha nyomná a hólyagom, néha mintha be lenne gyulladva, fogalmam sincs mi lehet ez. Én vastagbélgyulladásra gondolok, de lehet, hogy megint a vakbelem. A székletem nagyjából rendben van, max. hasmenés + néha inkább keményebb. Nem akarom elhinni, hogy nincs egy műszer vagy valami ami kumitatná, hogy mi lehet ez :( Néha a jobb oldalamon a bordámig is érzem. Ja és ha megnyomkodom néha tényleg gázos mert lehet érezni/hallani, hogy buborékol és akkor úgy elmúlik az a feszítő érzés, viszont ugyanúgy megmarad a tompa fájdalom.
2017. aug. 5. 22:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Még arra is gondoltam, hogy lehet, hogy a derekam fáj csak oda (is) kisugárzik. Fogalmam sincs :(
2017. aug. 5. 22:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy béltükrözésre elmennék biztos ami biztos alapon. De amúgy mozogsz eleget? Simán meglehet, hogy a gázok a mozgás hiány miatt nem tudnak távozni és az feszít.
2017. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!