Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Labgomba az sosse gyogyul meg?

Labgomba az sosse gyogyul meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyom el vagyok keseregve tobb fajta gyogszert ki probltam de egyik se segitett a helyzeten sot mintha szt etezenm hogy rosszabb lennd hazi praktikat is probsltam amit ajnlot ax orvos napi 24orabol fel napot csak a bor gomba okozta problemaval foglalkozok amit siketult el kapmom ... nagyon elegem van tobb mint egy honapja szenvedek olyan mint egy oroke valosag erdekes modon mindig este jelemtkexnek a tunetek valaki tud valamit ajanlani ?? Nagyon meg koszonnem jo lenne valami hatasos mar annyira nem hiszek a csoda kremekben canesten meg ilyemek axt semmit nem ernek de azert reklamoxak fhuu istenem nw haragudjatok hosszu lett segitsetek nagyon ki vagyok mindj suli is de igy nem akarok menni :(

#lábgomba #nincs ki ut
2017. aug. 5. 23:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Sok a helyes irasi hiba tudom csak siettem mert8% vagyok
2017. aug. 5. 23:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után meg kéne gyógyulnia.
2017. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A körömgomba még a canestennel is 1 évig gyogyul, benne is van a betegtájékoztatoban.


A kozmetikusom multkor ecetes vagy szodabikarbonás lábfürdöt javasolt az egyik csajszinak, elméletileg ez a leghatásosabb. Nem tudom mi lett a vége, nem találkoztam vele azota, de érdemes lehet kiprobálni. Persze itt se várj pár napon belüli csodát, ez mindenképpen hosszu folyamat lesz.


Egyedül az az azonnali megoldás a beteg köröm levétele, de ez viszont iszonyu fájdalmas lehet.

2017. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar probaltam ezeket de mostkitartobb leszek..
2017. aug. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!