Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájt ennyire a hasam?...

Mitől fájt ennyire a hasam? (több lent)

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett fájni a hasam a köldököm környékén, aztán "kiterjedt" és már szinte mindenhol fájt. Vettem be fájdalomcsillapítót, majd miután 2-3 óra múlva nem történt semmi (sőt rosszabb lett), ügyelet, onnan pedig átküldtek a sürgősségire vakbél gyanúval. (A vakbél dolog nem volt biztos csak a biztonság kedvéért, hogy tényleg ki lehessen zárni.) Se hányás, se hasmenés nem volt, csak a hasam fájt de istentelenül. Ott vérvétel, kaptam infúziót, aztán miután még 2 órát szenvedtem hirtelen sokkal rosszabb lett a fájdalom (nem tudtam felkelni) kaptam infúzióba fájdalomcsillapítót amitől elmúlt. Hazaengedtek éjszaka saját felelősségre, másnap ultrahang, ahol semmi különös nem volt csak "egy kis folyadék", de a doki sem tudta miért. A vérképem tökéletes, minden érték normális volt, azóta nem fájt a hasam. Aznap egyébként azután kezdett fájni, hogy ettem egy joghurtot (nem járt le), és előtte nap is fájt pár órával egy jegeskávé után, de mivel nem puffadtam és nem volt hasmenés, ezért a doki szerint nem lehet laktózérzékenység sem... Volt már valakinek ilyen, vagy tudja valaki mi lehetett ez? Elég para, hogy minden ok nélkül csak úgy elkezdhet úgy fájni a hasam, hogy mozdulni sem tudok...

2017. aug. 7. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gasztorenterológus és endokrinológus mit mondott?
2017. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltunk, mert az orvos szerint.nem lehet allergia mert nem produkáltam olyan tünetet amiböl arra lehetett volna következtetni...
2017. aug. 7. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
De a gasztroenterológus nem csak az ételallergiát vizsgálja...
2017. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!