Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetente 5-6 alkalommal leiszom...

Hetente 5-6 alkalommal leiszom magam,1-2 pihenőnappal, itt már mindennek vége van, ennyi volt?

Figyelt kérdés

Körülbelül 10 éve kezdtem el inni.


5 éve keményvonalasan piálok, ebből 4 évet kb úgy hogy heti 2-4 részegség, 1 éve meg szinte heti 5-6 alkalommal 0,7-1 l tömény!


vége van?


F/26


2017. aug. 7. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek van vége?
2017. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok
2017. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt magadtól kell megkérdezned. Nincs célod? Nem tudsz olyan tevékenységet találni, amiben örömöd leled? Kezdj el gyúrni, vagy futni, ha kell menj elvonóra! Te felismerted, hogy ez így nem jó, tehát te nem így akarsz élni, innentől fogva csak azon múlik a változás, hogy van-e elég motivációd a változásra! Ha úgy érzed nincs, ne szégyelj orvoshoz fordulni! Te egy ember vagy, aki tudja, hogy rossz úton jár, és lehet, hogy egyedül nem tud jó útra térni. A pia a heroinnal egyenrangú drog, tudtad? Persze más egy sör, meg ugyanannyi tömény, de ha fél liter tömény után még mozgásképes vagy, akkor tuti, hogy nagy a gond! Szerintem menj elvonóra, és válassz egy egyszerű életcélt. Én a sportra esküszöm, meg a fizikai munkára! A munka felszabadít, mert elfáraszt. Ez nem azt jelenti, hogy menj el segédmunkásnak, mert ahhoz a pia is hozzátartozik... A helyedben felkeresnék egy pszichiátert, de egy pszichológust mindenképp, hogy fény derüljön az életmódod okára. Mert azzal kell szembenézned, amivel az egész kezdődött.
2017. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem hiszek az Elrendelésben,

mert van szívemben akarat,

s tán ha kezem másképp legyintem,

a világ másfelé halad."

2017. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Az én egyik unokatesóm gyermekgyógyász volt. Inni kezdett, mindig többet és többet. Már 2 üveg Vodka volt a napi adagja, de még ez sem volt elég. Könnyen hozzájutott morfiumhoz és a 2 üveg Vodkára még beadott magának egy adag morfiumot. 40 évesen lefordult egy székről és meghalt. Ezt akarod te is?
2018. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!