Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a kis csomó a...

Mi lehet ez a kis csomó a végbélnyílásom felett?

Figyelt kérdés

A végbélnyílásomtól kb.5-6 centire felfelé(tehát a farcsont felé közelítve) egy pici csomó van. Fáj ha bizonyos helyzetekben ülök de nem mindig. Székletürítéskor nem fáj, nem okoz semmilyen egyéb gondot. Nem vérzik, nem váladékozik.

Mi ez és mitől lehet?



2017. aug. 11. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,általában melegben szokott előjönni és nagyon kellemetlen.Nem tudom mi lehet talán szőrtüsző gyulladás,legrosszabb esetben tályog
2017. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ebben a 40 fokban jött elő, ráadásul edzeni is járok(megterhelő edzés)heti 4x, így ott még inkább kimelegszem.
2017. aug. 11. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem szőrtüsző gyulladás csak mivel nem látjuk megilyedünk mi lehet az,illetve mivel olyan helyen van ahol feszül a bőr jobban is fáj
2017. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem múlik a meleg után sem, esetleg megnagyobbodik vagy jobban fáj, akkor orvoshoz fordulok vele. De a szőrtüssző gyulladás logikusnak tűnik, van ott pár szőrszál ami begyulladhatott.
2017. aug. 11. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét és elmulik,elöbb nem mennék vele
2017. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pattanásra is gyanakszom mert rettentően apró ez a dudor. De nem látom, szóval nem tudom hogy úgy néz-e ki mint egy pattanás
2017. aug. 11. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha többször visszatér, akkor aranyér. Egy véna elzáródása okozza.
2017. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló panaszra a doki azt mondta, hogy sipoly.
2017. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!