Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem barátnőmhöz nála még eleinte semmi bajom nem volt ittam energiaitalt meg vizet és elkezdett nyilalni az alhasam nagyon fájt. Akkor még pisilni is alig tudtam mert az is fájt. Mára már nem az alhasam hanem feljebb is fáj de a pisilés nem viszont nagyon nagyon fáj ha felkelek étvágyam sincs nagyon járni alig-alig tudok. Anya ma hozott antibiotikumot felfázásra 5 napig kell szedni, de nem tudom egyáltalán ez a bajom vagy sem. Kérlek segítsetek, kinek volt már hasonló "élménye".

16/l


2017. aug. 15. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyukád hogy vitt neked antibiotikumot amikor az vényköteles? Meg orvosnál se voltál ezzel. Nehogy beszedd a gyógyszert. El kell menni orvoshoz, majd ő megmondja mi a bajod és felírja a megfelelőt.
2017. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam orvosnál akkor még nem volt ennyire durva és ugye akkor még úgy volt hogy felfázás ezért ma ment vissza anya (ez ugye azt jelenti hogy az orvos engem is látott már) és így kaptam

De meddig várjak vagy ha holnap nem javul menjek vissza?

2017. aug. 15. 14:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!