Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegségre utalhat...

Ez milyen betegségre utalhat egy 18 éves lánynal?

Figyelt kérdés

Mar szinte mindig amikor fekvő helyzetből felkelek nagyon elszedulok elsötétül előttem minden nem látok semmi elkezd remegni a lábam meg a kezem és megkell állnom ey 15 másodpercig mert nem bírok tovább menni.

Mar többször is volt olyan hogy ugye felkeltem és annyira rosszul lettem hogy elvesztettem az eszmeletemet.



2017. aug. 16. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
jobb esteben csak alacsony vérnyomás
2017. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És rosszab esetben?
2017. aug. 16. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
de kb vármi lehet tányagmegvponásra ( tulzott akár szükségtelen fogyúkura is) tippelnék, és lelki kimerültségre + a meleg együttes hatására
2017. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat:) ment a zöld kéz nektek:) remelem semmi komoly de majd kiderül
2017. aug. 16. 20:30
 5/6 anonim válasza:

Ez teljesen természetes (a háziorvosom mondta). Velem is előfordul, főleg így melegben, illetve fokozott fizikai aktivitás után. Hirtelen leesik a vérnyomása az embernek, és ennyi. Mondjuk én még az eszméletemet nem vesztettem el. Szerintem beszélj a háziorvosoddal, úgyis az lesz, hogy mérd rendszeresen a vérnyomásodat. Ha mindig nagyon alacsony, kávézz/szedj egy kis koffein tablettát (tescoban is lehet venni, nekem emeli a vérnyomásomat valamennyire). :)

19/F

2017. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszi a választ:)
2017. aug. 17. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!