Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valaki így? Mi volt...

Annta kérdése:

Volt már valaki így? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Hónapok óta hol napokra felbukkanó, hol napokra eltűnő, de akár egy napon belül is változó tünetegyüttest tapasztalok, mely hasi diszkomfort érzetből, puffadásból, néha hasmenésből áll. Olyan is van olykor-olykor, hogy a bőrömet úgy érzem, mintha égne, de nem lehet rajta látni semmit. Néha fáj a hátam is. Volt cöliákia és laktóz tesztem, mind negatív. Uh is negatív. Antibiotikumra és probiotikumra sem jött rendbe. Mi lehet ez? Vannak itt sorstársak?

2017. aug. 17. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonlóak a problémáim, össze-vissza puffadok, sokszor több napig. Általában székrekedésem van, máskor nekem is hasmenés..

Sokféle tanácsot kaptam, pl, hogy étkezés után vegyek be egy kanál citromlevet, néha használ, néha nem.

Rájöttem, hogy gyümölcsből, ha 1-nél többet eszek, akkor iszonyúan felfúj,(ilyenkor úgy nézek ki majdnem, mint 1 kismama) nem ez a baj nálad is?

Viszont bőrproblémám nekem nincs.

2017. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyümölcsevéstől független nekem, de köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni!
2017. aug. 18. 05:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!