Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, hogy megnyugodjak?

Mit tegyek, hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Van a fejbőrömön egy nagyobb, kiálló anyajegy, és annyira félek, hogy rákos leszek, hogy már szinte beképzelen magamnak, hogy fáj, most sírni is elkezdtem, mert körülötte megvakartam a fejemet. És nem tudom, hogy azért érzek valamit ott, mert félek, mert ha nem gondolok rá, nem is érzek fájdalmat, csak ha eszembe jut. Még a gyomrom is görcsöl most, annyira megijedtem. Bár lehet, hogy a fejem csak a rossz látásom miatt fáj. És azt olvastam, a melanóma 40-50 év között a gyakoribb, vagyis 14 évesen, ha rákos is vagyok, gyorsabban gyógyulok?

2017. aug. 17. 21:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy vannak álmaim, amiket meg szeretnék valósítani, és még egy csomó dolog, amit át szeretnék élni!
2017. aug. 17. 21:59
 2/8 anonim válasza:
Szia! Ne aggódj, ezek általában nem ártanak semmit! Ha pedig mégis rosszindulatú, akkor az legtöbbször egy műtéttel megoldható (helyi érzéstelenítéssel és kb 20 perc az egész és mehetsz haza). De valószínüleg nálad semmi ilyesmi nincs, a lényg, hogy ne nagyon piszkáld! Mindenképpen menj el egy bőrgyógyászhoz, ő megvizsgál és megnyugszol, hidd el! Én évente járok bőrgyógyászhoz, mivel tele vagyok anyajegyekkel és ilyenkor az összeset megnézi, kb 5 perc az egész (1 db-nál 2 másodperc). Nekem is volt a fejemen egy nagy, kiálló anyajegy és le lett műtve, de csak azért, mert engem nagyon zavart, hogy ott van. Szerintem szólj anyukádnak és menjetek el együtt a bőrgyógyászhoz és ne izgulj!😊
2017. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, és most már megnyugodtam, hogy aludtam rá egyet, mert nem változott semmit. És valószínüleg, ha nem most, de le fogom vetetni, mert a fésűvel is, és a nappal is vigyázni kell.
2017. aug. 18. 07:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van már több éve, és semmi gond vele, sok embernek van teljesen ártalmatlan anyajegy a fejbőrén.

Nézesd meg bőrgyógyásszal és megnyugszol.

2017. aug. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kissé túlreagálod a dolgot, miért nem kérnek időpontot a szüleid bőrgyógyászhoz, ha ennyire félsz? Sebészeten kb. 15 perc alatt megszabadítanak tőle, semmi értelme ezen kattogni nap mint nap.
2017. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon túlreagáltam.xD Igazából, ha nem figyelek rá, nem is fáj a fejem.
2017. aug. 18. 11:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként miért fáj néha a fejbőröm? Ugye nem az anyajegy miatt?
2017. aug. 18. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem egyszerűbb megnézetned? Akkor megnyugodnál.
2017. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!