Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ne egyek már semmit, mert...

Ne egyek már semmit, mert minden rákkeltő?

Figyelt kérdés
Ne egyél édeset, mert rákkeltő, de sósat se egyél mert az is. Ne egyél fánkot, ne egyél sültkrumplit, hot dogot, pizzát, hamburgert, se süteményt, mert mind rákot okoznak. Volt már arról is szó hogy a vöröshús is rákot okoz, de már olvastam arról is hogy mégse. Ugyanígy a cukorról is olvastam hogy nagy tévhit, hogy rákot okoz. Akkor most kinek higgyek? Egyáltalán akkor mit lehet enni, hogy ne legyél rákos?
2017. aug. 21. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvass semmit és egyél amit akarsz. Én próbálok egészségesen élni, de már inkább nem olvasok el semmit. :D
2017. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sajnos mondanak mindent mindenre... en ismerek olyan embert, akit harom het alatt vitt el tudorak,hozzateszem nem doganyzott es minden reggel fel orakat futott(szomszedok volt onnan tudom) kifejezetten egeszsegesen elt, es ket eve meghalt tudorakban.

Aztan szomszed faluban meg egy 50eves alkoholista hajlektalan , aki anyukam osztalytarsa volt , es mar elvileg akkor eleg eggeszsegtelen eletet elt, kint van minusz 10-ben (ezert is vagtak mar le ket labat is) meg a 35 fokban . Es még él.

Sajnos van aki rakos lesz es van aki nem. Kinek mit dob a gep.

Persze azt sem mondom,hogy a cigivel stbstb nem lehet raerositeni a dologra, de van aki barmit csinal nem lesz rakos...ugyhogy fene tudja mitol alakul ki.

2017. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne olvass ilyen cikkeket, és táplálkozz változatosan, edd amit megkívánsz, a szervezet mindig jelzi, hogy mire van szüksége.
2017. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ne együnk semmit, mert mindenbe bele lehet halni. Mindenből egy keveset kell enni, akkor nem lesz baj. Plusz mozgás.
2017. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!