Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kutya féreghajtó tablettát...

Kutya féreghajtó tablettát ember bevehet?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a kutyák gyereknek való adagot kapnak gyógyszerekből. Emberi féreghajtó tabletta csak receptre kapható. Amit én nem tudok perpil intézni. Nagyon fontos lenne, sokan mondták hogy nem lesz tolle baj, de azert orulnek ha valaki aki tud errol valamit leirna

2017. aug. 24. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeségből van kutyáknak...
2017. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen kutyáknak van de ha nem okoz emberre bajt akkor lehet az is segít, féreg az féreg
2017. aug. 24. 14:09
 3/8 szamo77db ***** válasza:
Én nem venném be a helyedben!
2017. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jesszus, nehogy bevedd...nem véletlenül van külön embernek és állatnak, és nem véletlenül receptre adja az orvos
2017. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha cérnagilisztád van, arra nem jó a kutyának való féreghajtó. Mivel kutyának nincs cérnagilisztája.

Cérnagilisztára a Vermox hatásos, ami mebendazol tartalmú. Mebendazol egyetlen féreghajtóban sincs kutyának valóban.

2017. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Úgy tudom a kutyák gyereknek való adagot kapnak gyógyszerekből."


Nem!!! A kutyák ebeknek kifejlesztett gyógyszert kapnak, ritka eset, ha humánt...

Ha nem akarsz magadnak bajt, nem szedsz be kutyáknak való féreghajtót! Jézus..........

2017. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom már régi a kérdés , de szeretném megkérdezni,hogy végül bevetted és ha igen, hatott e?Nem volt semmi mellékhatása?
2019. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ember beveheti.
2023. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!