Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy rákos vagyok?

Lehet, hogy rákos vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves fiú vagyok és igazából kiskorom óta hasfájós vagyok, sokszor van hasmenésem. Ez 2-3 WC-re menettel jár, és erős hasfájással, ami utána megszűnik. Laktózérzékenység kizárva. Illetve ami fura, hogy van, amikor hónapokig max 3 hetente egyszer, viszont van hogy hónapokig heti 2-szer 3-szor. Mi az ok? Lehet, hogy komoly a baj? (más tünetem nincs)
2017. aug. 24. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 rokonom halt meg rákban. Nem hinném, hogy találgatni kellene, hogy az-e vagy sem. Menj és vizsgáltasd ki.
2017. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És a gluténérzékenységgel mi a helyzet?Arra nem vizsgáltak?
2017. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinted 10+ évig rákos lehet valaki? Ha az lennél, akkor vagy nem élnél már, vagy felfedezték volna a bajt. Ettől függetlenül el kéne menni kivizsgálásra, de kizárt, hogy ez rák, ha ennyi ideje tart.
2017. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!