Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha szedek vérhigítót ( alvadas...

Ha szedek vérhigítót ( alvadasgatlot), akkor megelozhetem a stroke. ot?

Figyelt kérdés
Illetve mivel lehet csokkenteni a kialakulasat?

2017. aug. 26. 00:26
 1/2 Arnold901005 ***** válasza:
100%

Üdv!


Én szedek és azt mondta a doki, hogy ez sem nyújt 100%-os védelmet, de csökkenti a stroke veszélyét. ...szóval ha szeded, valamelyest biztonságban vagy vele.

Ha nem cigizel (vagy leteszed), esetleges magas vérnyomás kezelésével, stressz csökkentésével - én ezekről tudok, de biztos vannak még rizikófaktor csökkentő dolgok, talán más válaszadóknak eszébe jut majd a többi.

2017. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha orvos nem mondja, akkor ne szedj szerintem. Ezt trombózisos, szívritmus zavaros betegeknek adják általában. Bizonyos esetekben még növeli is a stroke esélyét, orrvérzést, hányást, hajhullást, bevérzéseket okozhat a bőrön. Ha valami felsérti a gyomrod, beleidet, vagy esetleges baleseteknél könnyen belső vérzésed lehet.

Szóval ha csak orvos nem ajánlja, inkább igyál sok vizet, teát és egyél reggel két fokhagymás pirítóst, próbálj meg egészségesen élni, ne gyógyszereken.

2017. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!