Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet bajom, ha úgy használok...

Lehet bajom, ha úgy használok hüvelykúpot, hogy nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés

Most ez lehet, hogy elsőre hülye kérdés volt, de annyi a lényeg, hogy visszatérő hüvelygombám van, megint előjött, viszont az orvosom szabadságon van, ezért vettem pevaryl lady 3 kapszulás gyógyszert. Elhasználtam, de úgy éreztem, mintha még mindig lenne valami bajom, csak enyhébben, de az is lehet hogy csak bebeszéltem magamnak, és meggyógyultam. Mindenesetre vettem még egy dobozzal, és most estére feltettem egyet + krémmel bekentem. De ha - tegyük fel - egészséges vagyok, akkor árthatok ezzel valamit magamnak, hogy így is használom a hüvelykúpot?

Remélem nem csináltam hülyeséget...



2017. aug. 27. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kremet hasznald, 1-2 nappig es ha meg mindig ugy erzed, hogy nem gyogyultal fol teljesen, akkor hasznald el a huvelykupokat is.
2017. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!