Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a torkom, miért...

Miért fáj a torkom, miért érzek gombócot a torkomban?

Figyelt kérdés
Egy-két napja a torkomban érzek bizsergő, kicsit szúró, és kaparó érzést. A nyakam két oldalán, egyik nap jobb, másik nap bal oldalt. Amikor nyelek , viszont a nyakam közepe felé valamit furát érzek, nem nyelek nehezen, de valamit érzek, lehet beképzelem már. 15 Éves vagyok, nem dohányzom, allergiás vagyok. Úgy másfél évvel ezelőtt a háziorvosom valami pajzsmirigy változást , számbeli változást vett észre, de azt mondta kinövöm. Köszönöm előre is a válaszokat!

2017. aug. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy beteg leszel. Nekem is torokfájással kezdődött legutóbb.

Vagy pedig az allergia miatt van. Az is okoz kaparó érzést, mintha valami lenne a torkodban.

2017. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed nézesd meg, attól is lehet, de okozhatja mandulagyulladás, reflux, stressz is, tehát utána kell járni, menj el a háziorvoshoz.
2017. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, de ez nem olyan torokfájás, vagyis olyan is, de inkább mintha a torkom jobb és bal oldala fájna, nem konkrétan középen, ahogyan egy torok megbetegedésnél szokott
2017. aug. 28. 15:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2017. aug. 28. 15:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyakam,torkom bal oldala nagyon faj :( bele nyillalik par percenkent
2017. aug. 28. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!