Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ülőidegzsába kezelése valaki?

Ülőidegzsába kezelése valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt a derekam,ami lesugárzott a lábamba és zaibbadt a lábfejem.doki azt mondta ülőidegzsába,voltaren injekció kúrát írt fel.5 nap 5 injekció.tegnap kaptam meg az utolsót de a zsibbadás abszolút nem múlt el,és kezd fájdogálni.valaki járt ilyen cipőbe?Nem vagyok nagy orvoshoz járós ,így is csak azért mentem mert már elviselhetetlen volt a fájdalom,nem szeretnék megint vissza menni.

#Ülőidegzsába
2017. aug. 30. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Görnyedt üléstől volt gerincproblémám és néhány rossz mozdulatkor erős gerincfájdalmam. A bal lábujjam zsibbadt is sokáig. Nem mentem orvoshoz hanem a netről tájékozódtam. Az egyik oldal ez volt:

[link]

Vagy videón:

Mitől leszel gerincbeteg és hogyan gyógyulj meg belőle 1.

https://www.youtube.com/watch?v=ox9LteLslmA

Mitől leszel gerincbeteg és hogyan gyógyulj meg belőle 2.

https://www.youtube.com/watch?v=Gc3JbdsWTtw

Hülyén hangozhat de elkezdtem fekve internetezni mivel a munkám nagy része is gép előtt zajlik otthon. Fekve tanultam diák koromban is mert megérzésből tudtam hogy ez a legkedvezőbb a gerincnek. Mikor már nem fájt akkor igyekeztem mozgatni is, persze nem mindegy milyen a gyógytorna. És a zsibbadás is megszűnt a lábujjaimnál és a gerincemmel is teljes életet élek. Nagy segítség volt az internet, mert nélküle nem is tudtam hogy például az előre hajolva történő nagy súly emelése ilyen esetben kivégezné a gerincet. Vagy a zötyögős úton való sofőrködés is. A gyógyulásom örömére azt mondtam magamban hogy a megfelelő infó tényleg hatalom. Mivel műtéthez végképp nem lett volna kedvem, de még ahhoz sem hogy injekciózzák a gerincemet.

2017. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem esélytelen hogy fekve dolgozzak, ráadásul ilyen rohangálós munkám van,vagy ülök vagy megyek.Szabim nem sok van , táppénz meg szóba se jöhet
2017. aug. 30. 00:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy gerincnyújtó padot (denevérpad) ill. vannak gerinctornák. Egyes esetekben vírus-okozta enyhe ideggyulladásról van szó, ha eltűnik a vírus, eltűnik a fájdalom is.
2017. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!