Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lóbalzsam szerintetek...

A lóbalzsam szerintetek segít, és milyen időközönként kenjem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy mozgáskorlátozott srác vagyok. Ezért kerekesszéket kell használnom és szinte minden nap sajnos belilul a lábam. Szoktam felpolcolni, masszírozni csak így simán, hogy kicsit visszatérjen a normális színe. Lóbalzsammal ma kentem be és azt veszem észre, hogy van javulás. A válaszokat előre is köszönöm. :)


21/F



2017. szept. 3. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szüleim akkor használják, ha fáj a lábuk valahol, mármint ők azt a verziót ami hűsít. Azt hiszem van melegítős, az talán jobb a vérkeringésnek? Ebben nem vagyok biztos.

Amúgy én a helyedben minden este használnám, ha van időd, kedved rá. Napközben gondolom kevésbé alkalmas, reggelente meg még nem lila gondolom.

2017. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggelente még nem. Csak modnjuk, ha 2-3 órát a kerekesszékben töltök. Utána kezdem felpolcolni kicsit.
2017. szept. 3. 00:25
 3/3 anonim ***** válasza:
A paprikás, melegitős lóbalzsam vérkeringés serkentö. Emiatt jó lehet a lábadra. De azért konzultálj egy dokival, mielött folyamatosan kenni kezdenéd.
2017. szept. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!