Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS Félek az agydaganattól!...

SOS Félek az agydaganattól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 napja tompán fáj egy helyen a fejem, mar ezen agyalok, nyomkodom mindent csinaltam, nagyon felek

2017. szept. 3. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy fejfájáscsillapítot, oszt jóvan.
2017. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez az egy ponton való fajdalom idegesít, hogy lehet hogy az
2017. szept. 3. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
ennek sok oka lehet, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. például lehet, hogy a szemed a rossz, vagy bérmi egyéb baj is lehet, nem feltétlen agydaganat. ha nem múlik el a fájdalom egy-két napon belül, és nagyon parázol, akkor meg vizsgáltasd ki magad, lehetőleg több helyen, és szakemberek majd többet tudnak mondani, de én azért javaslom, hogy ne magyarázd be rögtön magadnak, hogy rákos vagy, meg meg fogsz halni, mert csak magadat stresszeled vele, valószínűleg fölöslegesen. nekem pár napja fáj az ínyem, meg vérzik, akkor most kezdjek el félni, hogy ki fog rohadni minden fogam?:D csak nő a bölcsességfogam valószínűleg, vagy egy kis enyhe gyulladás.
2017. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!