Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom, lehet, hogy...

Mi lehet a bajom, lehet, hogy súlyos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok, nagyon sokat fáj a hasam, általában reggelente jelentkezik, erősen, viszont egy székletürítés (ami lehet puha vagy akár folyós is) után nagyjából elmúlik, viszont utána étvágytalan vagyok órákig, viszont ezek után semmi más tünet nincs. És sokszor másnap előről.. Gluténérzékenység, laktózérzékenység kizárva vizsgálatok alapján, nincs semmi speciális reggeli étkezésem vagy esti, ez változó, szóval nem jöttem még rá. Kiskorom óta hasfájós vagyok meg gyakran volt hasmenésem, viszont mostanság tényleg sokszor... mi lehet az oka? lehet valamilyen rák, vagy egyéb komoly betegség? segítsetek mert elég ijesztő!
2017. szept. 4. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de volt rákos családtagom és az nem ilyen. Akkor nem csak reggel lennél rosszul, hanem bármikor és nem múlik el csak így.

Szerintem lehet akár pszichés, akár valami kajától, ha nehezebbet eszel, akkor így "túlreagálja" a hasad.

2017. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasi ultrahang és gyomor- és vastagbéltükrözés is volt? Ezekkel a vizsgálatokkal talán többet lehetne megtudni.

Ha rák lenne, akkor már más tüneteid is lennének ennyi idő után.

2017. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!