Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » NAGYRA DUZZADT NYÁLKŐ! Mit...

Jenci2015 kérdése:

NAGYRA DUZZADT NYÁLKŐ! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy már 2-3 hete küzdök ezzel a nyálkővel de nem volt eddig ilyen nagy és nem igazán érdekelt, de mostanra ha belenézek a tükörbe tisztán látszik a jobb oldali állkapcsom alatt nagyobb a különbség mint a bal oldalin, utána olvastam, hogy sok citromot kell enni/inni de az sem segít, már csak a szájsebészet maradt? :/
2017. szept. 10. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Páromnak pár éve volt, nagyon beduzzadt és fájt. Egész éjjel nem aludt, másnap reggel a kórházban bent is tartották és antibiotikumot kapott infúzión, ha ezután nem jött volna ki akkor megműtik, de kijött magától.
2017. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Én is úgy hallottam, hogy legtöbbször sebészeti megoldása van.
2017. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sok folyadékot kell inni minimum 4iter evés előtt, után mindig, sok savanyú ja és minden táplálkozás után fogmosás nekem most a colgate natural Fogkrem volt hatékony
2022. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!