Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden rejtély ami segíthet...

Minden rejtély ami segíthet túl élni egy megfázást?

Figyelt kérdés

Hogy gyorsabb? Hogy könnyebb? Hogyan fújjam az orrom? Mit ne egyek, igyak? Ki tudja milyen egyszerű ingyenes megoldásokra derülhet fény amit senki nem tudott és gyógyszer nem kell hozzá? Tapasztalatok? Amit tudtok írhatjátok.


Azt tudom hogy a tejcukor lebontása lassítja a gyógyulási folyamatokat, még van valami kiemelendő? Ha iszok egy tápláló banánturmixot az inkább ront vagy segít?

Emberek én tele vagyok kérdésekkel ami idegesítő lenne másoknak, ti vagytok a megmentőim. Mindig is gyorsan túl akartam lenni a megfázáson hisz utálok tananyagról lemaradni, vagy percenként orrotfújva megpróbálni figyelni az órára miközben a betegség álmossága ül a szememre.

Ti hogyan és milyen gyakran fújtok orrot, hogy ne duguljon be az orrotok, ne legyen az erős fújástól fülfájás? Hogy használjátok a zsepit? Hogy ne legyen túl undorító, de ne pazaroljátok?

Mi kell? Hidratáltság, sok gyümi, zöldség, melyikek a legajánlottabbak? Mi más?

Mit csináljak, mit ne?

Részletek?

Köszi a válaszokat.



2017. szept. 13. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Jézusom de idegesítő vagy :D


Mit tehetsz? Kiveszel egy hét szabit a suliból, sokat alszol, fekszel, pihensz, iszod a meleg teát, zöldséget, gyümölcsöt eszel, semmi nehéz kaja. Rengeteg folyadék. És ne stesszelj a suli miatt, megvár.

Értelemszerűen akkor fújd az orrod amikor érzed hogy kell. Gyakrand kend zsíros krémmel vagy szőlőzsírral az orrod, szád környékét mert hamar kidörzsöli a papírzsebkendő.

Jobbulást amúgy, én is meg vagyok fázva.

2017. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meleg tea
2017. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg idegesítő...
2017. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Orrcseppet kell használni és ágynyugalom.
2017. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meleg tea, meleg fürdő, hagyma (vörös, lila, fokhagyma), méz, C-vitamin.

Ágyban fekve, sok alvással gyorsabban meggyógyulsz, mint az iskolában.

2017. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloid oldatot fújj 2-2 adagot az orrodba, és 5 adagot napi 3 alkalommal a torkodba. Le is kell nyelni. Ez nagyon lerövidíti a betegséget.
2017. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szedjél Lizin-C kapszulát és gyorsan meggyógyulsz.

Ha legközelebb elkapsz valami ilyesmit, és még a tünetek kialakulásának kezdetén elkezded szedni megfelelő dózisban, egyáltalán nem fog folyni az orrod.

Amióta megismertem a lizint, egyáltalán nem voltam náthás.

2017. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D Ezüstkolloid? Érdekes. Linzin-c. Nyami. Ez kicsit egyszerűbbnek hangzik. Jó akkor, ha megfázás jeleit érzem, veszek egy kis linzin c-t, eszek 5 narancsot, két erős foghagymás pirítóst eszek vacsira, sok vizet iszom, meg teát, meleget tusolok, kialszom magam(meleg levegőn) mert amugy ugy fáztam meg hogy nyitott ablaknál aludtam. Remélhetőleg sikeül. Aztán legközelebb ha megfázunk meglátjuk egy nap alatt elmúlik-e.
2017. szept. 14. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!