Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet sárga nyálkás a...

Mitől lehet sárga nyálkás a székletem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt először, párszor előfordult, viszont most már szinte mindig olyan. A súlyom mostanában csökkent, de csak azért mert már nem eszem cukros, lisztes ételeket, egy hónapja nem eszem ezeket, és csak azóta csökkent, egyébként az emésztésem ugyanolyan mint eddig, minden nap kakilok, és általában könnyen kijön. Utánaolvastam, és ezek alapján akár vastagbálrákom is lehet. Ez előfordulhat 19 évesen? Mert egyébként meg egészségesnek érzem magam, a székletem olyan állagú mint mindig, csak nagyon megijedtem a nyálkás dolog miatt.
2017. szept. 15. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet epeelválasztási probléma, a nyálkásság esetleg vastagbélhurut. Orvos ajánlott.
2017. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Voltál orvosnál?Csináltatnod kell székletvizsgálatot,eleve azért is,mert fogytál.Lehet lisztérzékenységed is.

A vastagbélráknak más tünete is van, pl.hogy véres a széklet,hasmenés,vagy székletrekedés váltakozàsa.Menjél orvoshoz,mert nem játék,hogy nyálkás.

2017. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!