Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Középfül gyulladás?

Középfül gyulladás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néhány nap alatt nagyon bedugult a fülem és a hallójáratom összezsugorodott, aztán egyik pillanatról a másikra úgy éreztem, mintha rengeteg víz menne a fülembe.

Véleményem szerint az történt, hogy a genny befolyt a dobhártyám mögé. Állandóan érzem a nyomását, nem fájó de rendkívül zavaró.


Péntek reggel ezért elmentem orvoshoz, megállapította, hogy középfül gyulladásom van. Ellenben nem szúrta fel, hanem felírt egy Azi Sandoz antibiotikumot amiből napi 1Db-ot kell szednem 3napig.

Nos eltelt az első nap, lassan reggel és kell bevennem a másodikat. Én elhiszem, hogy segít a gyógyszer, de nem tudom elképzelni, hogy felszúrás nélkül milyen módon fog távozni a genny a fülemből.

Neten sokat olvastam erről és általában, amikor megtelik gennyel felszúrják, de nálam nem így tett a doktor úr, amit azért nem csodálok mert olyan kézremegése volt, érthetően ne tette.


Mit tegyek? Várjam meg a 3 napot amíg tart a gyógyszerkúra, vagy menjek el valahova hétvégén ahol megnézik és felszúrják.


Kérlek segítsetek, adjatok tanácsot!

Ha menni kell akkor melyik kórházba? Mert ahogy látom csak hétköznap van rendelés. 16.kerületi vagyok.

Köszönöm szépen.


2017. szept. 16. 01:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy ürül ki? Úgy, hogy van egy járat: úgy hívják, fülkürt.


És a problémádra van egy "népi" gyógymód, a sószsák!


Fogj egy lábost, kb 1 kg sót, és melegítsd meg! Fogj egy zsákot (nem használt párnahuzat is megteszi), és öntsd bele!

Bugyoláld be, és tedd a füledre, úgy, hogy melegítse, de ne égesse! Ha hül, csomagold kicsi ki.

Idővel használni fog! :)

2017. szept. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!