Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ritkán fordul elő nehéz...

Ritkán fordul elő nehéz légzésem csak, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már két napja, hogy nehezen veszem a levegőt, be és ki légzésnél sípoló hangot ad ki a tüdőm. Meg fáj egy picit a jobb mandulám. Semmi más bajom nincs, és jelen van az a tapadós nyák amit néha érzek hogy szakadna fel, de nem akar. Kisebb koromban voltam már egyszer így, akkor ilyen teljesen más környezetben voltam (lakás) és ilyen elég érdekes ágyon aludtam akkor, szalma ágy lehetett talán.. meg hideg volt, és akkor kaptam ilyen asztma elleni gyógyszereket ami hatott is, amint kitudtuk váltani. Szerintetek mi lehet ez ? Alvás közben szokott előjönni, és így kelek ritkán és most két napja van ez folyamat. Nem vészes, csak nagyon zavaró.

2017. szept. 17. 06:25
 1/1 anonim válasza:
ha sipol a tűdő az valószinüleg tüdőgyulladás lesz.Menj el orvoshoz.
2017. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!