Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet szívbetegégem van?...

Lehet szívbetegégem van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mostanában kb.2-3 hete elkezdtem érezni,hogy a szívem gyakran elkezd erősen verni bármiféle mozgás vagy koffein fogyasztás nélkül,illetve amikor elkezdek mozogni vagy megiszok egy doboz kólát nem túl enyhe,de nem is túl kemény fájdalmat érzek,vagy azt hogy 600ezerrel ver a szivem.Gyakran előfordul,hogy az ilyen szitukban szaporábban lélegzek,illetve nyáron rendszeresen szédültem.Szeretném tudni,hogy mi a bajom lehet,mert nem szeretnék 16 évesen szívbeteg lenni.

2017. szept. 19. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, menj el a háziorvoshoz, mert ez lehet szívritmuszavar, de pl pajzsmirigybetegség is.
2017. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, újat mondok-e, de a kólában elég sok a koffein, meg az energiaitalokban. Írtad, hogy kólázás után jobban kijön ez a tünet. Hagyd el ezeket, és fordulj orvoshoz.
2017. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szoktam igazából egyiket se erőltetni.Elég ritka,amikor ilyeneket iszok,de akkor valóban erősödik.
2017. szept. 19. 21:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!