Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? Lent

Mit csináljak? Lent

Figyelt kérdés
Üdv. Egy általános iskolába járó, felsős fiú vagyok. A héten beteg voltam ,de mostmár jobban vagyok . Anyám szerint... Ő úgy látja... Igaz a köhögésem elmúlt, de mindegyik másik tünet megvan. Látja, hogy az ágyat nyomom, de nem érdekli... "Bepakoltál holnapra" Mondom neki, hogy nem, és rosszul vagyok... Erre kimegy, és fél óra múlva megint megkérdezi... Tudom, most hallgathatom az "Iskolaundor" című kommenteket... De van külömbség aközött, hogy iskolaundor, meg ,hogy beteg vagyok... Az orvos is mondta, hogy szerinte hétfőre nem gyógyulok meg. Nem tudom mit csináljak...

2017. szept. 24. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket a szülőket. Ha valóban beteg a gyerek, akkor miért ilyen bunkók? Ha beteg a gyerek, orvoshoz kell menni. Ennyi felelőtlen szülőt...
2017. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!