Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb 3-4 napja ha nagy WC-zen...

Kb 3-4 napja ha nagy WC-zen Veres volt a szekletem és a WC papír is utána. Friss, piros ver De nem fajt semmi. Ma olyan erzesem volt, mintha csikarna a gyomrom, kimentem a WC-re és nem nagy WC-ztem te tiszta ver volt a wc, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mkst kicsit faj a hálás, mintha csikarna, görcsölnek. Nem nagyon, elviselhetoen. Mitől lehet ez? Így h mar faj a hasam picit és h WC-tea nélkül is vettem ez mar nem lehet aranyer?

2017. szept. 26. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Orvoshoz menj el!
2017. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19, nő. Elmegyek a héten amikor lesz idom, természetesen. Egyébként nem tudom h össze függ-e de kb egy hónapja jelentkezett, hogy mikor a kozmetikusomnal voltam és háton feküdtem csukott szemmel, hirtelen nagyon durván el szédültem aztán néhány perc múlva ez teljesen elmúlt. Mikor itthon fekszem háton, nem történik ez, mondjuk akkor általában nincs csukta a szemem.
2017. szept. 26. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez valami vastagbél vérzésre utal, ilyenkor nem szabad várni a szabad időre, hanem azonnal orvoshoz kell fordulni, mert súlyos következményei is lehetnek (vérző tályog, bélfal átfúródás stb.).
2017. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mar jobban vagyok, nem faj a hasam és ma nem is vereztem. De akkor holnap elmegyek a háziorvoshoz
2017. szept. 27. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, történt valami? Jelenleg hogy van?
2017. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!