Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lábgomba ellen valami jó...

Lábgomba ellen valami jó praktika?

Figyelt kérdés
Sajnos lábgombám van, de minden évbe szeptembertől januárig :( Napközbe elviselhető, de éjszaka kegyetlen. nagyon égetően viszket, és automatikusan vakarom :( Próbáltam már a Canesten PLus és társait, de egyszerűen nem használ :( Ecettel is próbáltam kezelni, de olyan makacs hogy semmi haszna :( Mit lehetne tennem? Nagyon szar. Főleg este, mikor aludnék :(

#éjszaka #ecet #Canesten #lábgomba #lábgomba ellen #égetően viszket
2017. szept. 27. 12:39
 1/6 anonim válasza:

A candibene teva kenőcsöt próbáltad? Ha nem, akkor érdemes, vény nélkül kapható es más hatóanyaga van mint a canestennek.

Este aztasd be a lábad ecetes vagy almaecetes vízbe, tehetsz bele szódabikarbónát is, az is gombaölő. Aztan alaposan töröld meg, majd a száraz lábadra kend a fent említett kenőcsöt. Reggel is kend be, szóval rendszeresen.

Ja és minden nap tiszta zokni (lehetőleg pamut) és amint tudod, szellőztesd a lábad, vagy válts lábbelit.

2017. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teafaolajat kenegess rá. ez gombaölő szer is, és nagyon jó hatása van. próbáld ki.
2017. szept. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2017. szept. 28. 15:24
 4/6 A kérdező kommentje:
candibene teva kenőcsöt kipróbálom :?) Ecetes vizel most is áztatom este, azóta tudok aludni, nem kelek arra fel, hogy a lában égetően viszket :)
2017. szept. 28. 15:27
 5/6 Hefty Frigyes válasza:
100%
Én hozzád hasonlóan jártam: nagyon erős viszketés, később a lábujjak felett kialakult egy kérges, nemezes bőrdeformáció. Próbáltam rá a Candibenét (2 tubus), a Canestent (2 tubus), a Lamisilt (2 tubus), de semmit nem használt egyik sem, sőt inább terjedt a lábamon a kór. Ekkor -- végső elkeseredésemben -- kipróbáltam az izzadás elleni golyós dezodort, és láss csodát, elmúlt a viszketés és nem terjed, hanem csökkent a gombás felület is. Leszáradt. 2 hete csinálom és ha így haladok, még 2 hét, és rendben lesz a lábam.
2018. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Itt a megoldás bőrgombára:

Kezeld a sebészek által használt professzionális bőrfertőtlenítő lemosóval.Használd a leírása szerint max. napi 3 alkalommal. Nagy választék van a speciális boltokban - ügyelj rá, hogy a bőrgomba ellenesség is szerepeljen a leírásában. Egy 475 ml-es flakon nekem 3 hónapig kitartott a kezdetekben. Később a heti 2-3 alkalom is elég.

Évtizedes küzdelem során az egészségipar beszedett tőlem sok-sok pénzt az eredménytelen (esetleg átmeneti enyhülést adó) kúrákra.

Magam jöttem rá, miután sokféle és célzottan pénzkímélő dolgot/eljárást kipróbáltam. (Még a min. 15 százalékos hidrogén-peroxidos lemosás is hatásos volt, de mellékhatásai voltak.)

2018. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!