Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már másodszor fordul elő,...

Már másodszor fordul elő, hogy úgy feljön a gyomorsavam, hogy majd megfulladok. Miért ilyen erős?

Figyelt kérdés

Pár hete éjszaka arra keltem, hogy feljött egy kis gyomorsav, de olyan erős, hogy szinte végig égette a nyelőcsövem, és fulladva ugrottam ki az ágyból.

Az előbb megint, amikor előrehajoltam, kellett fél perc, hogy rendesen tudjak lélegezni.


Vagy ez mindenkinél ilyen, akinek feljön a gyomorsava? (korábban sosem fordult elő, azért nem tudom, hogy ez mennyire gyakori)


2017. szept. 28. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Refluxra ideje lenne kivizsgaltatnod magadat.
2017. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Piálsz?
2017. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, főleg este, lefekvés után visszajön a gyomorsav. Refluxod lehet, nálam bor fogyasztás után szokott jelentkezni.
2017. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdődő reflux lehet. Életmód váltás kell. Mellőzd a szénsavas italokat, csokoládét, zsíros ételeket, cukrot, szénhidrátból keveset kell fogyasztani. Qamatel mini savcsökkentőt vegyél a patikában.
2017. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem refluxom van. Időnként én is arra ébredek, hogy égeti a sav a torkomat. Elő van készítve Rennie antacidum és ilyenkor elszopogatok egy szemet. Próbáld ki, talán segít neked is.
2017. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!