Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik a tudorak tünetei? És...

Mik a tudorak tünetei? És mennyi az esélye fiatal korban?

Figyelt kérdés
21 vagyom, 7 éve cigizek ebből 5 éve napi 10-15 száll. Néha ha levegőt veszek fáj a hátam a lapocka alatt egy pontban. De van hogy akkor is ha csak a fejem elmozidtom. Ez inkább ízület nem? Kohogesem jellege nem változott. Slejmet kohogok átlátszót néha. Eléggé beparaztam. 170 cm re voltam 72.5 most vagyok 70.1 bár stresszes 2-3 hetem volt

2017. szept. 29. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez még nem tüdőrák, de nagyon jó úton vagy feléje, ha ez a cél, akkor csak így tovább !

Ez most inkább valamiféle vírusfertőzés, ami a csigolyák közti porckorongoknál okoz apró gyulladást. Szalicilát tartalmú gyógyszer segíteni szokott.

2017. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vagy ha nagyon parázól akkor egy tüdőgondozó nem fog meg ártani. Egy tüdőszűrő ha még idén nem volt..és fújsz 1-2 gépezetbe és kiderül minden kóser e.
2017. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jovoheten elmegyek most full beparaztam... Van hogy akkor fáj a lapockamnal ha levegőt veszek, van hogyha elmozdulok csak simán. Gerincferdülésem is van. Ez inkább ízületi ? Kohogni ha kohogok is néha napi max 5x ez sok?
2017. szept. 29. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Napi 3 km minden nap sétálok, vagy cipekedek hatizsakkal
2017. szept. 29. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a gerincferdülésemtől vannak hasonló tüneteim, de én sosem cigiztem.

El kell menned tüdőgyógyászhoz feltétlen!

A cigit meg abba kellene hagynod, mert tényleg tüdőrák lehet belőle, vagy hörgőrák, nyelvrák, stb.Főleg ha már akkor cigiztél amikor még a szervezeted kialakulóban volt.

2017. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Feltétlenül tedd le a cigit szerintem mert ennek így nem lesz jó vége. Hiszen 14-15 éves korodban kezdted ami azért nem semmi próbálj meg fokozatosan leszokni róla kérd hozzáértők segítségét.
2017. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!