Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a hasnyálmirigyemen?

Mi lehet ez a hasnyálmirigyemen?

Figyelt kérdés

40x38x36mm echoszegény(2 hónap alatt duplája lett), jól körülhatárolt terime. Májtól dorsalisan helyezkedik el, kóros nycsomó nagyobbodás egyéb fura dolgok nincsenek. Orvos azt mondta fogalma sincs...UH,vérvizsgálat,tumormarker,CT,tükrözés volt.


Tudom, hogy nem tudjátok megmondani, hogy pontosan mi lehet de lehetőségeket tudnátok, szóval aki hasonlót tapasztalt vagy tud hozzászólni bármi értelmeset az jó lenne. köszi



2017. okt. 2. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
processus uncinatus-on (hasnyálmirigy fej alsó része) helyezkedik el pontosabban
2017. okt. 2. 17:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Tumormarker, CT mit mutatott?
2017. okt. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ct: processus u. a duodenummal konglomerátumot alkot, kissé tömegesebb, elváltozás nincs nycsomo és többi szervben.

Tumormarker : minden rendben (magán klinikán kértem minden tumormarkert megnéztek). Amugy 22 éves vagyok

2017. okt. 4. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hegesedés.
2017. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!